Események

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kapcsolataink

2021-25. Küldöttek végleges névsor

Küldött neve kamarai száma Csoport megnevezése
Alföldi János 07-0162 geodéziai és geoinformatikai
Balázs Fülöp Ferenc 07-01233 környezetvédelmi és vegyészeti
Bánfi István 07-1177 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Bíró Attila 07-01419 környezetvédelmi és vegyészeti
Borbás Balázs 07-01355 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Császár András 07-01448 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Cserháti Zsuzsa 07-0063 tartószerkezeti és geotechnika
Csorna László 07-0355 közlekedési
Deimel Dávid 07-01324 munkabiztonsági, anyagmozgató, építőgépek és felvonók
Farkas Béla 07-0750 tartószerkezeti és geotechnika
Fekete Krisztián 07-0874 tartószerkezeti és geotechnika
Fürjes Andor Tamás 07-1153 akusztukai, hírközlési és informatikai
Füzy Barna 07-0586 tartószerkezeti és geotechnika
Gáspár Ottokár 07-0090 épületgépészeti
Gecse János 07-0711 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Gergely Edit 07-0955 környezetvédelmi és vegyészeti
Graham Marianna 07-01396 munkabiztonsági, anyagmozgató, építőgépek és felvonók
Greskó Gábor 07-0469 munkabiztonsági, anyagmozgató, építőgépek és felvonók
Grimm Viktor 07-0866 közlekedési
Grosz Krisztina 07-0743 közlekedési
Gyalus Éva 07-01268 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Hajnal János 07-0584 közlekedési
Hermán Sándor 07-0361 épületgépészeti
Hideg István 07-0687 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Horváth Gyula 07-0226 vízgazdálkodási és vízépítési
Hosszú Erzsébet 07-0725 környezetvédelmi és vegyészeti
Hullay Gyula 07-0173 vízgazdálkodási és vízépítési
Huszár Gyula 07-0318 épületgépészeti
Huzián Gyula 07-0537 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Kaleta Jánosné 07-0065 környezetvédelmi és vegyészeti
Kállai György 07-0026 tartószerkezeti és geotechnika
Kállai - Borik Róbert 07-1208 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Kelemen Csaba 07-0588 egészségügyi-műszaki, tűzvédelmi
Kis Balázs  07-1035 gépészeti
Kiss Tamás 07-0760 tartószerkezeti és geotechnika
Klein Pál 07-0011 geodéziai és geoinformatikai
Kocsis Katalin 07-0753 vízgazdálkodási és vízépítési
Kolossváry Gáborné 07-022 vízgazdálkodási és vízépítési
Kozári Mihály 07-0238 tartószerkezeti és geotechnika
Kürtösi Ernő 07-0333 épületgépészeti
Laczhegyi László 07-0008 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Lepsényi Miklós 07-01254 építési
Lipták Tivadar 07-0319 épületgépészeti
Molnár István 07-0484 közlekedési
Óhegyi Róbert 07-0706 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Ötvös Ildikó 07-0659 geodéziai és geoinformatikai
Papp Gábor 07-01216 gépészeti
Pokóné Markovics Judit 07-1029 munkabiztonsági, anyagmozgató, építőgépek és felvonók
Polányi Péter 07-0239 közlekedési
Rejtő János 07-0807 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Rózsa Szabolcs Dr. 07-1102 geodéziai és geoinformatikai
Sarnyai Ottó 07-0403 tartószerkezeti és geotechnika
Schlett Ferenc 07-0626 geodéziai és geoinformatikai
Soóki József 07-01288 gépészeti
Spránitz Ferenc 07-0782 építési
Szabó Gyula 07-0003 tartószerkezeti és geotechnika
Szepes András Dr. 07-0001 geodéziai és geoinformatikai
Szigetiné László Erika  07-0163 elektrotechnikai és épületvillamossági, energetikai
Sziksz Csilla 07-01336 gépészeti
Szőke Ferenc 07-0390 közlekedési
Tátrai Ferenc 07-1182 építési
Téglás Zoltán 07-0948 épületgépészeti
Telek László 07-1150 épületgépészeti
Tóth Sándor 07-0160 vízgazdálkodási és vízépítési
Tóth Zoltán Dr. 07-1187 geodéziai és geoinformatikai
Török Tibor 07-0169 vízgazdálkodási és vízépítési
Újfalusi László 07-0077 munkabiztonsági, anyagmozgató, építőgépek és felvonók
Unyi Ferenc 07-0754 építési
Vermes Gergely Imre 07-0968 geodéziai és geoinformatikai
[Vissza]

Újság

Események

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kapcsolataink

 

Segédprogramok